HABERLER
SP'DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

21.02.2020 

Sendikamızın oteli TRYP By Wyndham’da gerçekleşen ziyarete Genel Başkanımız Alaaddin Sarı, Genel Sekreterimiz İhsan Malkoç, Eğitim Basın Yayın Dairesi Başkanımız Salih Gür, Mali İşler Dairesi Başkanımız Nejdet Ulusoy, Örgütlenme Dairesi Başkanımız Alperen Şakacı, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

Saadet Partisi gerçekleştirdiği ziyarette yeni dönem toplu sözleşme ve gelişmeler hakkında Genel Başkanımız Alaaddin Sarı ile bilgi alışverişinde bulundu. Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu “Öncelikle hafta sonu yapılan Disk kongresinde en yüksek oyu alarak yönetim kurulu üyeliğine seçilmeniz bizleri bir hemşeri olarak gururlandırmıştır. Görevinizde başarılar diliyoruz. Lastik İş Sendikasının Genel Başkanının Menfur bir saldırı neticesinde vefat etmesinden sonra, yeniden birlik ve beraberliğin sağlanmasından büyük memnuniyet duymaktayız.  Saadet Partisi olarak, sivil toplum kuruluşları ile birlikte yerelde faydaları olma noktasında çalışmalar yapıyoruz. Üretime dayalı ekonomik yatırımların destekçisi olacağız. Aynı zamanda ilimizdeki lastik işverenleriyle sözleşme sürecindesiniz en hayırlı neticeler alacağınıza yürekten inanıyor ve işçi kardeşlerimizin haklarını savunma noktasındaki duruşunuzu tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı. Yapılan ziyarete karşılık olarak Genel Başkanımız Alaaddin Sarı yaptığı açıklamada ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr