HABERLER
Havalimanında Canlı Bomba Vahşeti; Terörü Lanetliyoruz

29.06.2016Yine Facia….Yine Terör…

Terör karanlık yüzünü bir kez daha gösterdi; uzun bir süredir ülkemizin farklı bölgelerinde kana doymayan güçler tarafından gerçekleştirilen toplu katliamlara bir yenisi daha eklendi.

28 Haziran 2016 tarihinde Atatürk Havalimanında canlı bomba saldırıları gerçekleştirilerek, terör kanlı yüzünü bir kez daha gösterdi. Akşam saatlerinde gerçekleşen faciada havalimanın dış Hatlar terminali'nde dış hatla gidiş, dış hatlar geliş ve havalimanının otoparkı olmak üzere 3 ayrı noktada patlama meydana geldi. Patlamada 41 kişi hayatını kaybetti 239 kişi yaralandı.

 Tüm bu insanlık dışı katliamlarla korku ve yılgınlık yaratarak toplumsal barışı yok etmeye çalışanlara amaçlarına ulaşamayacaklarını göstermeli, terörün her türlüsüne karşı sesimi yükseltmeliyiz. 

ulusal bütünlüğümüzü ve iç barışımızı tehdit edenlere karşı hep birlikte el ele vererek ortak bir duruş sergilemeliyiz. Sadece Türkiye ortak paydasında buluşarak tüm yetkilileri ve halkımızı sağduyu, birlik ve bütünlüğe davet ediyoruz.


Lastik-İş Sendikası olarak, tüm katliamları lanetliyor; teröre kurban giden tüm yurttaşlarımıza ve şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm ulusumuza baş sağlığı diliyoruz. 

     
Site içi arama:

Türkiye'den HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr